modna kobieta z zakupami

Usługi Stylistki Osobistej - odkryj swój własny styl

Witaj w świecie pełnym stylu, gdzie Twoje preferencje i komfort są moim priorytetem. Jesten tutaj, aby pomóc Ci odnaleźć i wyrazić Twój unikalny styl, dopasowany do Twojego trybu życia, sylwetki, i osobowości. Jako profesjonalna certyfikowana stylistka osobista z przyjemnością zapewnię Ci wsparcie i porady, abyś każdego dnia czuła się pewnie i stylowo. Oferuję różnorodne usługi, które zostały stworzone z myślą o spełnieniu Twoich indywidualnych potrzeb w zakresie mody i stylu.

 

Moja oferta:

pexels andrea piacquadio 826349

Konsultacje on-line

Usługa konsultacji online to idealne rozwiązanie dla kobiet, które szukają profesjonalnej porady, ale cenią sobie wygodę i elastyczność. Podczas wirtualnego spotkania pomogę Ci określić Twój indywidualny styl, doradzę w kwestii doboru kolorów, a także odpowiem na wszelkie pytania dotyczące mody.

Cena: 150 zł za godzinę

pexels ron lach 8275671

Przegląd szafy w domu klientki

Odwiedzę Cię w domu, by dokładnie przeanalizować zawartość Twojej szafy. Razem zdecydujemy, które ubrania warto zachować, a które wymienić. Doradzę również, jak najlepiej zestawiać posiadane elementy garderoby, aby wydobyć z nich maksimum potencjału.

Cena: 300 zł za sesję (do 3 godzin) + koszt dojazdu

pexels andrea piacquadio 974911

Wspólne zakupy​

Skorzystaj z towarzystwa i profesjonalnego oka osobistej stylistki podczas zakupów. To świetny sposób, aby nauczyć się, jak efektywnie i świadomie wybierać ubrania, które idealnie pasują do Twojego stylu i figury.

Cena: 200 zł za godzinę (nie wliczając kosztów zakupów) + koszt dojazdu

Dress-code w pracy

Oferuję również pomoc w branży zajmującej się kreowaniem wizerunku: agencjach i magazynach związanych z modą, jako doradca zajmujący się kreowaniem wizerunku firmy i osób.

Zajmuję się szeroko rozumianym pojęciem Dress cod-u, zasadami dotyczącymi dopasowania odpowiedniego stroju do okazji. To też element savoir-vivre, obecny we wszystkich kulturach na świecie. Dress code zachodni uważa się za uniwersalny, ale również on różni się w zależności od klasy społecznej, tożsamości kulturowej, stosunku do wygody, tradycji, itd.

Jeszcze niedawno garnitur był standardem, a każde wyjście do pracy wiązało się z wiązaniem krawata. I to bez względu na branżę. Dziś to już przeszłość, ale wciąż nie zawsze jasne jest, jaki właściwie dress code w pracy powinien nas obowiązywać. A to bardzo ważne, zwłaszcza w przypadku osób, które zajmują odpowiedzialne stanowiska.

Doradzam w wyborze stylu formalnego i nieformalnego w pracy, strojem business, casual, formal i informal. Pomagam w obszarach zajmujących się współpracą z instytucjami bądź osobami przy kształtowaniu skutecznej komunikacji oraz budowaniu wizerunku.

Anna Piórczyńska - Stylistka osobista

Korzystanie z usług, jakie oferuję stało się już częste i oczywiste. Dobieram indywidualną paletę barw i fasonów zgodną z rodzajem sylwetki. Dojadę do Twojego domu, przejrzę szafę i doradzę przy zakupach. Pełnię też rolę psychologa, gdyż umiejętnie ocenię Twoją osobowość, temperament i usposobienie, aby zwrócić uwagę na Twoje walory, wyeksponuję najładniejsze części ciała i podniosę samoocenę.

Mój Zawód Stylistki warto zobaczyć również w nieco szerszym kontekście. Może to być pomoc przy stylizacjach do sesji zdjęciowych, przy wybieraniu kreacji na imprezy, wesela, przy komponowaniu stylizacji do pracy. Określę Twój styl, razem stwierdzimy w czym się najlepiej czujesz i co pasuje do Twojej osobowości.

W branży odzieżowej działam już od 25 lat, prowadząc stacjonarny butik z wysokiej jakości ubraniami polskich marek.

Szkoliłam się u OSY

Ukończyłam szkolenie oraz warsztaty w Akademii Wizerunku OSA Moniki Jurczyk – jednej z najlepszych i najbardziej rozpoznawalnych stylistek osobistych w Polsce.

Masz pytania?

Skontaktuj się

Telefon

502 131 923

Adres

ul. Koszalińska 21, 77-200 Miastko

Formularz kontaktowy